В Олександрії поліцейські припинили протиправні дії агресивного чоловіка та передали його медикам
Поліцейські Олександрійського районного відділу поліції оперативно відреагували на повідомлення про чоловіка з ознаками психічного розладу, який поводився агресивно та становив небезпеку для оточуючих.
На спецлінію 102 звернулася жителька Олександрії та повідомила, що її 43-річний син зачинився у квартирі, має при собі ніж і газовий балончик та поводиться агресивно.
На місце події прибули екіпажі підрозділів особливого призначення. За згодою власниці житла правоохоронці відчинили двері квартири. Під час спроби контакту чоловік застосував газовий балончик у бік поліцейських, після чого було організовано тактичний відступ та розпочато переговори.
До врегулювання ситуації залучили психолога Олександрійського районного відділу поліції. Завдяки злагодженим діям правоохоронців та проведеним перемовинам чоловіка вдалося затримати.
Після цього його передали бригаді медиків, які доправили громадянина до спеціалізованого медичного закладу для надання необхідної допомоги.
Заявниця не постраждала та наразі перебуває у безпеці.
Поліція Кіровоградщини нагадує: у випадках, коли поведінка людини може становити загрозу для неї самої або оточуючих, необхідно негайно повідомляти про це на спецлінію 102.
Відділ комунікації поліції Кіровоградської області