Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Річні звіти
Відкрити все


Протягом звітного періоду органами поліції області вживались заходи щодо посилення боротьби зі злочинністю, забезпечення охорони публічного порядку та неухильного додержання конституційних прав і свобод громадян.

Забезпечено реєстрацію звернень та заяв від населення про злочини і події та оперативне реагування на них.

Загалом упродовж 2017 року органами поліції Кіровоградщини зареєстровано 168 тисяч 974 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 16 тисяч 309. До суду з обвинувальними актами скеровано 3827 кримінальних проваджень.

Працівники поліції розкрили 482 злочини проти життя та здоров’я особи. Зокрема, 56 умисних убивств, 58 фактів заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, із них 19 – зі смертю. Окрім того, встановлені підозрювані у скоєнні 3 зґвалтувань. За вказаний період розкрито 4576 корисливих злочини. Зокрема, 54 розбійних напади, 180 грабежів, розкрито 3745 крадіжок майна, з яких 224 – це квартирні крадіжки.

Встановлені особи, причетні до скоєння 373 шахрайств.

Повідомлено підозру особам по кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами угонів 108 транспортних засобів, у тому числі 49 автомобілів.

За 12 місяців 2017 року з незаконного обігу вилучено 32 одиниці вогнепальної та нарізної зброї, 3515 набоїв різного калібру та 6 кг вибухових речовин.

Викрито злочинну діяльність 8 організованих груп та злочинних організацій.

Із початку року скеровано до суду з обвинувальними актами 54 кримінальних проваджень, відкритих за 82 епізодами збуту наркотичних засобів. Із незаконного обігу вилучено 1 тонну 482,6 кг наркотичних засобів, у тому числі 1 тонну 479 кг марихуани та 3,6 кг макової соломки.

За звітній період до органів поліції надійшло 243 заяви та повідомлення про розшук 253 дітей. Завдяки першочерговим заходам 230 неповнолітніх було розшукано протягом доби, 23 – за період часу у понад добу.


Протягом звітного періоду органами поліції області вживались заходи щодо посилення боротьби зі злочинністю, забезпечення охорони публічного порядку та неухильного додержання конституційних прав і свобод громадян.

Забезпечено реєстрацію звернень та заяв від населення про злочини і події та оперативне реагування на них.

Загалом упродовж 2016 року органами поліції Кіровоградщини зареєстровано 161 тисячу 991 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 18 тисяч 537. До суду з обвинувальними актами скеровано 3763 кримінальних проваджень.

Працівники поліції розкрили 776 злочинів проти життя та здоров’я особи. Зокрема, 48 умисних убивств, 74 факти заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Окрім того, встановлені підозрювані у скоєнні 9 зґвалтувань. За вказаний період розкрито 4636 корисливих злочинів. Зокрема, 81 розбійний напад, 217 грабежів, розкрито 3930 крадіжок майна, з яких 394 – це квартирні крадіжки.

Встановлені особи, причетні до скоєння 276 шахрайств. У цілому за поточний рік жертвам афер завдано матеріальну шкоду на суму 24 мільйони 949 тисяч 210 гривень.

Повідомлено підозру особам по кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами угонів 164 транспортних засобів, у тому числі 89 автомобілів.

За 12 місяців 2016 року до суду скеровано 106 кримінальних проваджень за фактами незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. З незаконного обігу вилучено 27 одиниць вогнепальної та нарізної зброї, 34 гранати, 2394 набої різного калібру та 400 грамів вибухових речовин.

Викрито злочинну діяльність 5 організованих груп та злочинних організацій.

З метою припинення діяльності незаконного грального бізнесу на території регіону було припинено роботу 14 гральних закладів, вилучено 136 одиниць грального обладнання.

З початку року скеровано до суду з обвинувальними актами 16 кримінальних проваджень, відкритих за фактами збуту наркотичних засобів. Із незаконного обігу вилучено 48 кілограмів наркотичних засобів, у тому числі 35 кг марихуани та 13 кілограмів макової соломки.

За звітній період до органів поліції надійшло 222 заяви та повідомлення про розшук 233 дітей. Завдяки першочерговим заходам 195 неповнолітніх було розшукано протягом доби, 38 – за період часу у понад добу.

На території регіону сталося 623 транспортних пригоди, з яких 519 – з постраждалими особами та 66 – із загиблими.

Виявлено 2249 фактів керування водіями транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Із 30 грудня 2016 року на всій території області розпочали роботу групи реагування патрульної поліції.

Так, у даний час щодобово працюють від 22 до 26 вищевказаних груп (від 1 до 2 на території обслуговування відділів та відділень).

Перші дні роботи підрозділів показали свою ефективність. Майже кожного дня групами реагування патрульної поліції обслуговуються 75 % усіх викликів громадян.

Крім того, до функцій вищевказаних груп входить також збір та розгляд матеріалів перевірки у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян» та КУпАП, надання допомоги громадянам, які її потребують, забезпечення публічного порядку та безпеки, патрулювання територій обслуговування, здійснення контролю за дотриманням безпеки дорожнього руху, виконання інших завдань, передбачених нормативними документами.

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux