Чоловіки спочатку сварились, а згодом між ними виникла бійка. У результаті один із них отримав тілесні ушкодження. Розпочато кримінальне провадження.
Вчора ввечері, 12 травня, до поліції надійшло повідомлення про те, що біля входу до одного із закладів харчування, який на момент події не працював, відбувається бійка між двома чоловіками. На місце події прибув наряд у складі співробітників сектору реагування патрульної поліції Олександрійського районного відділу поліції.
Поліцейські встановили учасників інциденту. Ними виявилися двоє мешканців Олександрійського району, 21 та 25 років. Із пояснень вказаних осіб, раніше між собою вони знайомі не були, конфлікт виник через раптові неприязні відносини.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України «Умисне легке тілесне ушкодження», проводиться досудове розслідування.
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області