Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Національна поліція працює над впровадженням методології SOCTA для визначення пріоритетів боротьби з організованою злочинністю
Опубліковано 12 січня 2023 року о 09:51

11 січня відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації запровадження системи оцінки SOCTA Україна під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Євгенія Єніна за участі представників зацікавлених правоохоронних органів, Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організовано злочинністю при РНБО та Консультативної місії Євросоюзу. 

У обговоренні реалізації проєкту взяв участь перший заступник Голови Національної поліції України Михайло Кузнєцов та керівник Департаменту кримінального аналізу Нацполіції Дмитро Худенко.

національна поліція працює над впровадженням методології socta для визначення пріоритетів боротьби з організованою злочинністю

В ході засідання йшлося про стан впровадження в роботу правоохоронних органів методології SOCTA для аналізу та оцінювання наявних загроз організованої злочинності, тяжких та особливо тяжких злочинів і визначення акцентів з протидії цим негативним проявам.

Зокрема на базі інформаційного порталу Національної поліції України фахівцями Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки розроблено спеціалізоване програмне забезпечення - інформаційну підсистему SOCTA Україна, яка наразі тестується. Ця підсистема оптимізує процес узагальнення відповідей експертів щодо організованих злочинних груп та сфер їх злочинної діяльності, що надалі дозволить спрогнозувати наявні тенденції, допоможе в оцінюванні ризиків та механізмів протидії.  

Ця інформаційна система, яка не містить персоніфіковану інформацію, використовуватиметься для кримінологічних досліджень з метою визначення пріоритетів у боротьбі з організованою злочинністю.

Впровадження новітньої методології відбувається за сприяння Консультативної місії Євросоюзу, тож заплановано проведення навчання українських фахівців з врахуванням досвіду Європолу.

Євгеній Єнін подякував представнику КМЄС за узагальнення міжнародного досвіду з питань розбудови державних інституцій у сфері боротьби з організованою злочинністю.

Управління комунікації

Національної поліції України


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux