Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
МВС визначило пріоритети антикорупційної стратегії
Опубліковано 14 березня 2023 року о 10:51

Кабінет Міністрів України затвердив Державну антикорупційну програму на 2023-2025 роки спрямовану на реалізацію Антикорупційної стратегії 2021-2025 років регламентованої Законом України. 

МВС активно долучалося до процесу підготовки проєкту зазначеної програми. Зокрема було висловлено  ряд пропозицій і зауважень, які Національним агентством з питань запобігання корупції враховано в повному обсязі.  

Уже 28 лютого поточного року Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко затвердив Антикорупційну програму МВС на 2023-2025 роки у якій основними напрямами визначені:

1.     забезпечення системного підходу в частині запобігання і протидії корупції шляхом вдосконалення законодавства і нормативно-правових актів у відповідність до вимог часу;

2.     удосконалення процесу надання сервісних послуг;

3.     запобігання корупції у сфері публічних закупівель, посилення ефективності управління фінансовими та матеріальними ресурсами, розвиток системи внутрішнього аудиту;

4.     кадровий менеджмент. Здійснення заходів із дотримання вимог фінансового контролю, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

5.     співпраця з громадськими і міжнародними організаціями щодо здійснення антикорупційних заходів. 

Ведеться активна робота із розробки галузевих антикорупційних програм всіма органами системи МВС, і забезпечення реалізації державної політики у цій сфері.

Міністр Ігор Клименко довірив питання здійснення заходів із запобігання і протидії корупції, контроль за їх реалізацією – заступнику Міністра Богдану Драп’ятому. 

«Оцінка ефективності нашої роботи значною мірою залежатиме від якості реалізації Державної антикорупційної програми, і як результат позначатиметься на рівні довірі громадян до системи органів МВС. Позиція Президента, Прем’єр-міністра і Міністра внутрішніх справ дуже чітка, послідовна та зрозуміла – виробити системний механізм запобігання й протидії корупції. Насамперед шляхом цифровізації державних послуг, вироблення чітких правових рамок регулювання взаємодії представника влади з громадянином. Невідворотність покарання за корупційні діяння, і проведення системного аналізу на предмет своєчасного виявлення і усунення корупційних ризиків», — зазначив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

МВС України 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux