У минулому році на території Кіровоградщини зменшилася кількість скоєних злочинів

Головне

Про це йшлося у рамках звіту керівника обласної поліції про результати роботи відомства.
«В області спостерігається зменшення кількості умисних вбивств, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів, грабежів, крадіжок, незаконних заволодінь транспортними засобами, наркозлочинів та фактів незаконного поводження зі зброєю.
Загалом у 2019 році кількість вчинених кримінальних правопорушень знизилась на 16,4 %, а тяжких та особливо тяжких злочинів – на 28 %», - зазначив Роман Козьяков.


Упродовж 2019 року поліцейськими припинено діяльність 8 організованих груп і злочинних організацій, викрито 24 особи, які у їх складі скоїли злочини.
Зареєстровано 167 фактів незаконного поводження зі зброєю, вилучено 90 одиниць зброї, 2 вибухових пристрої, 68 гранат та близько 5700 набоїв.
Також протягом минулого року правоохоронцями задокументовано 136 фактів збуту наркотичних засобів, припинено діяльність 4 нарколабораторій, із незаконного обігу вилучено 53 кг канабісу та майже півкілограма психотропних речовин.
За результатами проведення оперативно-профілактичної операції «Мак» вилучено 176,3 тисяч нарковмісних рослин.
Викрито 6 осіб, які здійснювали збут наркотиків та «психотропів» через мережу Інтернет.


Продовжується робота щодо посилення профілактики правопорушень, зокрема на вулицях в громадських місцях.
«У співпраці з органами державної влади ми розвиваємо потужну систему відеонагляду. Нині на території області встановлено 510 камер відеоспостереження. Із них 105 – інтегровано до загальнообласної системи відеспостереження та відеоаналітики, зображення виведено на монітори в ситуаційному центрі поліції області.
У подальшому заплановано встановлення ще 244 камер відеоспостереження, 90 з яких із можливістю розпізнавання номерних знаків на автомобілях», - розповів керівник обласного главку поліції.  
Наприкінці заходу Роман Козьяков надав відповіді на запитання представників ЗМІ про резонансні злочини, скоєні на території області у минулому році, розслідування яких ще триває.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області