Поліція Кіровоградщини запрошує представників громадських організацій до співпраці!

До уваги

У рамках впровадження на території області пілотного проекту «Модель Головного управління Національної поліції» в структурі відомства створюється Інформаційно-дорадча рада з питань поліцейської діяльності.

Новий дорадчий орган в обласному главку поліції створюється за підтримки стратегічних партнерів із Консультативної Місії Європейського союзу за прикладом упровадження європейської моделі співпраці з громадськістю Community Policing.
Його завдання: отримання представниками громадянського суспільства інформації про результати роботи поліції в загалом та за окремими аспектами діяльності, надання пропозицій з покращання роботи щодо поглиблення взаємодії з громадськістю, протидії злочинам та правопорушенням, підтримання правопорядку та посилення превентивних заходів.

Представники інститутів громадянського суспільства, які бажають увійти до складу робочої групи дорадчого органу, мають можливість ознайомитися з Положенням про Інформаційно-дорадчу раду з питань поліцейської діяльності на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, звернувшись за посиланням.
У подальшому необхідно до 16 лютого 2020 року надіслати на електронну адресу ГУНП в області: [email protected] заяву на участь та перелік визначених Положенням відомостей та документів.
Довідкову інформацію також можна отримати звернувшись за номером телефону: 066-774-95-25, 066-423-01-60.

Інформаційно-дорадча рада з питань поліцейської діяльності розпочне свою роботу в березні 2020 року.


Якщо Ви маєте активну громадянську позицію, готові представляти інтереси суспільства, взяти участь у формуванні безпечного середовища – приєднуйтеся!

Поліція Кіровоградської області