До уваги громадян: розпочався місячник здачі зброї

До уваги

Із 1 по 31 жовтня 2018 року на території держави та Кіровоградщини зокрема проводитиметься місячник добровільної здачі зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів та боєприпасів в органи Національної поліції.

Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку.

Зброю можна здати в органи Національної поліції області за місцем проживання.

Загалом у 2018 році до відділів та відділень поліції області громадянами добровільно здано 191 одиницю зброї, з яких – 4 одиниці армійського зразка, 2 незареєстрованих мисливських нарізних карабіни, 1 утинок мисливської гладкоствольної рушниці, 1 ствол часів Другої світової війни, 206 набоїв до нарізної зброї, 2 снаряди, 6 гранат, 3 запали, 3 метри вогнепровідного шнура, 6 електродетонаторів, 52 незареєстровані мисливські гладкоствольні рушниці, 6 мисливських ножів. Крім того, добровільно здано 3 незареєстровані газові пістолети.
Також здано 122 гладкоствольні рушниці, 8 пристроїв для відстрілу гумових куль, 25 газових пістолетів, револьверів, які раніше були зареєстровані та прийшли у стан, не придатний для подальшого використання.
За результатами проведених перевірок в особисте користування громадян зареєстровано 51 одиницю зброї, пристроїв.
Завдяки добровільній здачі до відділів та відділень поліції області незареєстрованої зброї і боєприпасів, від кримінальної відповідальності звільнено 22 громадянина.

За матеріалами дозвільної системи
управління превентивної діяльності
поліції Кіровоградської області