У рамках профілактичних заходів на Кіровоградщині вилучено понад 700 кг незаконно виловленої риби

Інформація

Із початку операції під умовною назвою «Нерест» поліцейські разом із працівниками Державного агентства рибного господарства, Державної служби морського та річкового транспорту та Державної екологічної інспекції вже здійснили 15 спільних рейдів. Також до проведення відпрацювання задіяно понад 70 представників громадських формувань.
У результаті вжитих заходів працівники поліції викрили 26 порушників, із яких 24 притягнуто до адміністративної відповідальності. Зокрема, 19 осіб – за порушення правил використання об’єктів тваринного світу  (ст. 85 КУпАП) та 5 – за порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу (ст. 88-1 КУпАП).


Також у рамках операції на території Онуфріївського району було викрито двох осіб, у яких виявлено більше 130 кілограмів риби та сітки. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.


Загалом із початку проведення відпрацювання у порушників вилучили понад 700 кг незаконно виловленої риби, а також знаряддя незаконного вилову – майже 2400 метрів рибальських сіток та 3 плавзасоби.
Робота у даному напрямку продовжується. Профілактичні заходи з охорони водних біоресурсів, контролю пересування плавзасобів у місцях нересту водних біоресурсів у нерестовий період, а також виявлення порушень правил рибальства та фактів незаконної реалізації об’єктів тваринного світу триватимуть до 9 червня.

За матеріалами
управління превентивної діяльності
поліції Кіровоградської області

 

Матеріали для ЗМІ

Фото