У Кропивницькому поліцейські з допомогою волонтерів та громадськості встановили особу жінки, яка може бути причетною до отруєння собак

Інформація

Нею виявилася 46-річна, непрацююча та не судима мешканка обласного центру. Встановлено, що громадянка купувала лікарський препарат, який використовувала в якості отрути, в одній із аптек.  Згодом додавала його до харчів, якими і «підгодовувала» безпритульних собак.
Історія отримала значний суспільний резонанс не лише серед захисників тварин, а й пересічних мешканців Кропивницького. Загибель чотирилапих, що час від часу траплялася у різних мікрорайонах міста, обурювала громадськість. Тож, отримавши звернення, працівники поліції провели низку заходів, аби встановити особу.  
За цим фактом було розпочато кримінальні провадження за статтею 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами».
У рамках розслідування поліцейські перевірили аптечні заклади міста, де міг бути придбаний лікарський засіб, знайшли та опитали можливих свідків пригоди. До цієї роботи активно долучилися правозахисники та небайдужі містяни.
У результаті особу громадянки, яка може бути причетною до отруєння собак, встановлено.
Обставини пригоди та мотиви злочину з’ясовують поліцейські.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області