Представники Консультативної Місії ЄС передали техніку та обладнання для ситуаційного центру поліції Кіровоградщини

Інформація

19 травня старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності (Португалія) Луіш Машадо, експерт з питань загальної правоохоронної діяльності (Україна) Сергій Гривняк та експерт операційного департаменту (Україна) Євгенія Зимич відвідали Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області.


Під час зустрічі з керівником відомства Романом Козьяковим та його заступником Сергієм Котигою було підписано договір щодо передачі товарно-матеріальних цінностей у межах міжнародної технічної допомоги.


Представники КМЄС передали офісну техніку та обладнання для потреб ситуаційного центру обласної поліції, яке було придбано та поставлено в рамках реалізації програми (проєкту) «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України (2019-2021 рр.)».


Також під час заходу представники Консультативної Місії Європейського Союзу безпосередньо ознайомилися з роботою ситуаційного центру та відділом служби «102» ГУНП в області.


Керівник поліції області Роман Козьяков подякував європейським партнерам за підтримку та дієву співпрацю, яка сприяє розширенню можливостей у роботі поліцейських, завдяки використанню сучасного технічного обладнання – зокрема, під час реагування на повідомлення громадян, забезпечення охорони публічного порядку, розкриття злочинів та профілактики правопорушень.


Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області