Поліцейські привітали фахівців-експертів із професійним святом

Інформація

У Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області відбулися урочистості з нагоди Дня судового експерта, який відзначається 4 липня.


Керівник обласного главку відомства Роман Козьяков привітав колег із професійним святом, подякував за ефективну взаємодію, висококваліфіковане проведення експертиз, що є однією з основних складових у розкритті злочинів, та вручив цінні подарунки – наручні годинники, відзнаки «За сприяння» та «За плідну співпрацю».


Заохочення отримали директор Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Максим Бабій і представники підрозділу – завідувач сектору економічних досліджень Діна Швиданенко, головний судовий експерт сектору комп’ютерно-технічних досліджень Олександр Бондаренко та завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Юрій Павленко.

Також були нагороджені начальник Кіровоградського обласного бюро судово-медичної експертизи Володимир Шилан та представники Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз –  завідувач Костянтин Лагода, провідні судові експерти Віктор Гончар та Віктор Полтавець і головний судовий експерт Георгій Грігор.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області