Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі повноцінного сухого корму для дорослих активних собак

«Відповідно до рапорту начальника КЦ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що для потреб кінологічного центру з метою якісного годування службових собак, потрібно закупити повноцінний сухий корм для дорослих активних собак, JOSI DOG ACTIVE 25/17 (по 18 кг) або “еквівалент” згідно наданих технічних характеристик.

У наказі № 1145 від 01.11.2016 року «Про затвердження Інструкції з організації діяльності кінологічних підрозділів Національної поліції України» зазначено, що їжа для собак готується лише з доброякісних продуктів або використовується сухий корм класу «преміум» або «супер-преміум», також потрібно враховувати, що більше двох років службових собак годують сухими кормами Josi Dog ACTIVE 25/17 (по 18 кг), тому перевести службових собак на інший сухий корм не раціонально, так як існує великий ризик виникнення розладів здоров’я у собак, що потягне за собою невиконання службових функцій та витрат на їх лікування.

Відповідно до вказаного, з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, відділенням КЦ ГУНП в Кіровоградській області отримано інформацію від суб’єктів господарювання, які постачають відповідну продукцію та визначено, що очікувана вартість предмета закупівлі складає 474641,00 грн. (чотириста сімдесят чотири тисячі шістсот сорок одна гривня нуль копійок) з урахуванням ПДВ.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю Повноцінного сухого корму для дорослих активних собак, код за ДК 021:2015: 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин» на загальну вартість 474641,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю Повноцінного сухого корму для дорослих активних собак, код за ДК 021:2015: 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

01 лютого 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю повноцінного сухого корму для дорослих активних собак, код за ДК 021:2015: 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин» на очікувану вартість 474641,00 грн з урахуванням ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-02-01-014040-a».

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux