Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі наборів готових продуктів

«Відповідно до рапорту начальника СОЗДМТТО ГУНП в Кіровоградській області, у трьох ізоляторах тимчасового тримання ГУНП в Кіровоградській області діє механізм модульного харчування (добові набори готової продукції) утримуваних осіб, яке відповідає нормі №3, затвердженої постановою КМУ від 16.06.1992 №336 “Про норми харчування осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, ізоляторах тимчасового тримання, приймальниках- розподільниках та інших приймальниках Національної поліції”.

Для забезпечення харчування утримуваних в ізоляторах тимчасового тримання є необхідність у здійсненні закупівлі наборів готових продуктів, код ДК 021: 2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні».

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації, які обумовлені встановленими чинними нормативними актами, вимогами до таких послуг та потребами Замовника.

Відповідно до вказаного, з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики на набори готових продуктів, яка відповідає необхідним характеристикам. За результатом проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначеного товару встановлено, що загальна очікувана вартість предмета закупівлі становить 240 350,00 грн з урахуванням ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 (зі змінами).

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю наборів готових продуктів, код ДК 021:2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні» на загальну очікувану вартість 240 350,00 грн з ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю наборів готових продуктів, код ДК 021: 2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

12 квітня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю наборів готових продуктів, код ДК 021: 2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні» на очікувану вартість 240 350,00 грн з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-04-12-004963-a».

УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux