Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлю захисних ролетів з встановленням

«19.04.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-04-19-008384-a .

Відповідно до рапорту начальника ВРТЗІ ГУНП в Кіровоградській області (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні захисних ролетів з встановленням для забезпечення захисту інформації від витоку лазерними акустичними каналами (код за дк 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали»).

Відповідно до вищевказаного та з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, відділом режиму та технічного захисту інформації ГУНП в Кіровоградській області проведено моніторинг цінової політики, здійснено аналіз пропозицій у даній сфері та цін на вказаний товар. Також, отримано інформацію від суб’єктів господарювання, які надають послуги у даній сфері.

Згідно з проведеним аналізом сформовано очікувану вартість необхідної для закупівлі та встановлення на вікнах службових приміщень ГУНП в Кіровоградській області 8 металевих ролетів, яка становить орієнтовно 86400,00 грн. з урахуванням послуг з транспортування та встановлення.

Відповідно до вищезазначеного та згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників», передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» прошу Вас надати дозвіл на проведення процедури закупівлі та встановлення 8 металевих ролетів на вікна службових приміщень ГУНП в Кіровоградській області (код ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали») на загальну суму 86 400,00 грн.

У зв’язку з вищезазначеним та відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, відповідно до ст. 13, 20 Закону України «Про публічні закупівлі», необхідно застосувати процедуру Відкриті торги з особливостями на закупівлю вищевказаних товарів.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю захисних ролетів (код за дк 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали»), що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux