Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі запасних частин для Peugeot Landtrek (пластикової кришки на багажник кузова та пластикової кузовної вставки (вкладиша)

«Згідно рапорту начальника ВВТС ГУНП в Кіровоградській області, у лютому 2024 року для потреб відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Кіровоградській області було надано вантажний спеціалізований автомобіль підвищеної прохідності «CKC PGLT-ПС» на базі пікапу «Peugeot Landtrek» 2023 року випуску. Вказаний автомобіль має відкритий кузов, та не забезпечує належне транспортування, зберігання та надійний захист дороговартісного спеціального вибухотехнічного обладнання.

У зв’язку з вищевикладеним, виникла необхідність у придбанні у 2024 році запасних частин для службового автомобіля «CKC PGLT-ПС» д.н. 12 1166 - пластикової кришки на багажник кузова та пластикової кузовної вставки (вкладиша) для Peugeot Landtrek, код ДК 021: 2015: 34210000-2 Кузови транспортних засобів.

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації, які обумовлені встановленими чинними нормативними актами, вимогами до таких послуг та потребами Замовника.

Відповідно до вказаного, з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики запасних частин для службового автомобіля, яка відповідає необхідним характеристикам. За результатом проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначених товарів встановлено, що загальна очікувана вартість предмета закупівлі становить 199 315,00 грн без ПДВ.

Відповідно до Постанови КМУ від 02.03.2022 №178 до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів для заправки (дозаправки) або забезпечення транспорту Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів військових формувань, їх з’єднань, військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 (зі змінами).

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 121 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю запасних частин для Peugeot Landtrek (пластикової кришки на багажник кузова та пластикової кузовної вставки (вкладиша), код ДК 021: 2015: 34210000-2 Кузови транспортних засобів на загальну очікувану вартість 199 315,00 грн без ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю запасних частин для Peugeot Landtrek (пластикової кришки на багажник кузова та пластикової кузовної вставки (вкладиша), код ДК 021: 2015: 34210000-2 Кузови транспортних засобів, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

18 квітня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю запасних частин для Peugeot Landtrek (пластикової кришки на багажник кузова та пластикової кузовної вставки (вкладиша), код ДК 021: 2015: 34210000-2 Кузови транспортних засобів на очікувану вартість 199 315,00 грн без ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-04-18-012976-a».

 

 

Начальник УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux