Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі вікон металопластикових

«19.04.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-04-19-009584-a .

Відповідно до рапорту Т.в.о начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні Вікон металопластикових (код за дк 021:2015 44220000-8 «Столярні вироби».

Для забезпечення належних умов праці працівників і поліцейських Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, збереження температурного режиму в приміщеннях, а також шумоізоляції, досягнення економії споживання енергоносіїв, існує потреба у закупівлі металопластикових вікон за рахунок коштів загального фонду.

Разом з тим, для забезпечення виконання «Комплексної програми профілактики злочинності, Олександрійської територіальної громади на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням міської ради від 29 січня 2023 № 67 зі змінами, виділено кошти субвенції в розмірі 370 000,00 грн. відповідно до програми на закупівлю металопластикових вікон.

Відповідно до статті 64 Конституції України, в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.

Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 20.05.2023.

Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:

1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;

2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.

Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:

1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;

2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.

Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.

З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких, у тому числі, входить здійснення публічних закупівель за Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Постанова) встановлено порядок та умови здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.

Водночас, як передбачено Постановою 1178, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. З метою дотримання таких принципів, визначених статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а також з метою раціонального використання бюджетних коштів, було проведено роботу щодо моніторингу цін та можливостей постачання відповідних металопластикових вікон з урахуванням їх монтажу.

Відповідно до проведених моніторингів встановлено, що очікувана вартість закупівлі становить 1 484 306,00 грн.

У зв’язку з вищезазначеним та відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» прошу Вас надати дозвіл на проведення процедури відкритих торгів з особливостями для закупівлі металопластикових вікон по коду ДК 021:2015: 021:2015 44220000-8 «Столярні вироби» на очікувану вартість 1 484 306,00 грн.

У зв’язку з вищезазначеним та відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, відповідно до ст. 13, 20 Закону України «Про публічні закупівлі», необхідно застосувати процедуру Відкриті торги з особливостями на закупівлю вищевказаних товарів.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю Вікон металопластикових (код за дк 021:2015 44220000-8 «Столярні вироби», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»
УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux