Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі шин автомобільних літніх для службових автомобілів

“Відповідно до рапорту заступника начальника центру — начальника АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що для забезпечення захисту суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки, підтримки правопорядку в умовах введеного в Україні воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24.02.22 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», а також виконання покладених завдань на ГУНП в Кіровоградській області здійснюється підсилена експлуатація службових транспортних засобів ГУНП в Кіровоградській області, що в свою чергу призводить до передчасного зносу комплектуючих, запасних частин, шин автомобільних тощо.

У зв’язку з вищевикладеним, а також з метою здійснення заміни на транспортних засобах шин, які використали моторесурс, виникає необхідність у придбанні шин автомобільних літніх для службових автомобілів, код ДК 021: 2015: 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої вантажності».

З метою формування об’єктивної цінової політики, згідно з вимогами чинного законодавства у сфері державних закупівель та з метою раціонального використання бюджетних коштів, АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області проведено моніторинг цін на товар серед суб’єктів господарювання, які постачають відповідну продукцію.

За результатами проведеного аналізу цінових пропозицій на ринку вказаного вище товару та враховуючи технічні характеристики визначено, що очікувана вартість закупівлі становить 152 280,00 грн. (Сто п’ятдесят дві тисячі двісті вісімдесят гривень нуль копійок) без ПДВ.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю шин автомобільних літніх для службових автомобілів, код ДК 021: 2015: 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої вантажності» на загальну вартість 152 280,00 грн. без ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю шин автомобільних літніх для службових автомобілів, код ДК 021: 2015: 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої вантажності», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

20 вересня 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю шин автомобільних літніх для службових автомобілів, код ДК 021: 2015: 34350000-5 «Шини для транспортних засобів великої та малої вантажності» на загальну очікувану вартість 152 280,00 грн. без ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-20-014635-a”.

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux