Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі робіт з реконструкції адміністративної будівлі Олександрійського РВП

«04.05.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-05-04-009059-a .

Відповідно до рапорту Т.в.о. начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в закупівлі робіт з Реконструкції адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області (код за дк 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи).

З метою проведення робіт по реконструкції в адміністративній будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія, Кіровоградська область, виготовлено проектно-кошторисну документації по об’єкту: «Реконструкція адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області».

Згідно зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, кошторисна вартість робіт складає 2 583 796,40 грн.

У зв’язку з вищезазначеним та відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, відповідно до ст. 13, 20 Закону України «Про публічні закупівлі», необхідно застосувати процедуру Відкриті торги з особливостями на закупівлю вищевказаних товарів.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю робіт з Реконструкції адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області (код за дк 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux