Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі робіт з капітального ремонту фасаду адміністративної будівлі відділення поліції № 2 (м. Кропивницький)

«Відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, з метою ремонту та утеплення фасаду адміністративної будівлі за адресою: вул. Кільцева, 34, м. Кропивницький, в якій розміщується відділення поліції № 2 (м. Кропивницький) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області, виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту: «Капітальний ремонт фасаду адміністративної будівлі відділення поліції № 2 (м. Кропивницький) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. Кільцева, 34, м. Кропивницький».

Згідно зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, кошторисна вартість робіт складає 2 345 204,00 грн.

Оскільки, замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою Уряду № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі - Особливості) 12 липня 2023 року оголошено закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями для закупівлі робіт з капітального ремонту по об’єкту «Капітальний ремонт фасаду адміністративної будівлі відділення поліції № 2 (м. Кропивницький) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. Кільцева, 34, м. Кропивницький», 45443000-4 «Фасадні роботи» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, очікуваною вартістю 2 345 204,00  грн., ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-12-010946-a.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, представлено проект змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2023 рік. Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) зазначено в додатку 2 до тендерної документації «Технічне завдання».

 

 

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux