Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі робіт “Капітальний ремонт покрівлі та фасаду адміністративної будівлі відділу поліції №1 (м. Знам’янка)

«Відповідно до начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, існує необхідність у проведенні робіт по капітальному ремонту покрівлі та фасаду адміністративної будівлі відділу поліції №1 (м. Знам’янка) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. Київська, 25, м. Знам’янка. З метою проведення таких робіт, виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту: “Капітальний ремонт покрівлі та фасаду адміністративної будівлі відділу поліції №1 (м. Знам’янка) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. Київська, 25, м. Знам’янка”.

Відповідно до п.п. 1, 3 загальних положень Особливостей, ці особливості встановлюють порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі - закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом (далі - замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації, які обумовлені встановленими чинними нормативними актами, вимогами до таких послуг та потребами Замовника.

Відповідно до вказаного, згідно проектно-кошторисної документації, надано зведений кошторис розрахунку вартості об’єкта будівництва. З метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, очікувана вартість закупівлі становить 4 593 122,00 грн з урахуванням ПДВ.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю робіт “Капітальний ремонт покрівлі та фасаду адміністративної будівлі відділу поліції №1 (м. Знам’янка) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. Київська, 25, м. Знам’янка”, код ДК 021: 2015: 45443000-4 Фасадні роботи на загальну очікувану вартість 4 593 122,00 грн з урахуванням ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю робіт “Капітальний ремонт покрівлі та фасаду адміністративної будівлі відділу поліції №1 (м.Знам’янка) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. Київська, 25, м. Знам’янка”, код ДК 021: 2015: 45443000-4 Фасадні роботи, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

16 березня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю робіт “Капітальний ремонт покрівлі та фасаду адміністративної будівлі відділу поліції №1 (м.Знам’янка) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. Київська, 25, м. Знам’янка”, код ДК 021: 2015: 45443000-4 Фасадні роботи на очікувану вартість 4 593 122,00 грн з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-03-16-000232-a».

УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux