Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі приладів охоронної сигналізації

«04.09.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-04-012610-a.

Відповідно до рапорту заступника начальника центру – начальника АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області Постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 року № 1102 «Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках» та Постановою Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2012 № 1104 року «Про реалізацію окремих положень Кримінального процесуального кодексу України» передбачено зберігання речових доказів у вигляді автомобілів та інших прирівняних до них транспортних засобів здійснюється на спеціальних майданчиках і стоянках територіальних органів Національної поліції для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів.

Листом Національної поліції України від 29 березня 2019 року
№ 3628/01/50-2019 «Про організацію функціонування спеціальних майданчиків чи стоянок для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів» надані рекомендації щодо дій керівництва ГУНП з організації роботи з тимчасового затримання транспортних засобів та їх зберігання на спеціальних майданчиках чи стоянках поліції, а саме: приведення території спеціального майданчику в належний стан (облаштування огорожею, твердим покриттям, освітленням, відеонаглядом, обладнання службових приміщень засобами зв’язку та охоронної сигналізації, у тому числі у взаємодії з керівниками територіальних органів поліції охорони).

Для організації належного функціонування спеціального майданчику для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів центру забезпечення ГУНП в Кіровоградській області та з метою недопущення проникнення сторонніх осіб на даний об’єкт, центр забезпечення має потребу у встановленні охоронної сигналізації по периметру спеціального майданчику.

Відповідно до вказаного з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, центром забезпечення ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики на товар, який відповідає необхідним характеристикам. За результатом проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначеного товару встановлено, що загальна очікувана вартість закупівлі становить 143 207,03 грн. з ПДВ.

У зв’язку з введенням в дію правового режиму воєнного стану, оголошеного Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», та прийняттям Постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), було встановлено порядок та умови здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.

Так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, відповідно до ст. 13, 20 Закону України «Про публічні закупівлі», необхідно застосувати процедуру Відкриті торги з особливостями на закупівлю вищевказаного товару.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю приладів охоронної сигналізації, код за ДК 021:2015 31620000- «Прилади звукової та візуальної сигналізації», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux