Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі повноцінного сухого корму для дорослих активних собак

«Відповідно до рапорту начальника КЦ ГУНП в Кіровоградській області, для потреб кінологічного центру ГУНП в Кіровоградській області з метою якісного годування службових собак, потрібно закупити сухий корм класу «преміум» для собак JOSI DOG AKTIVE 25/17.

В наказі від 01.11.2016 №1145 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності кінологічних підрозділів Національної поліції України», в розділі 8 пункту 35 підпункту 1 зазначено, що їжа для собак готується лише з доброякісних продуктів або використовується сухий корм класу «преміум» або «супер-преміум», також повідомляємо що більше трьох років службових собак годують сухими кормами марки «JOSI DOG ACTIVE (25/17)», тому перевести службових собак на інший сухий корм не раціонально так як існує великий ризик виникнення розладів здоров’я у собак, що потягне за собою невиконання службових функцій та витрат на їхнє лікування.

Однак, відповідно до статті 5 Закону України “Про публічні закупівлі”, технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент".

У зв’язку з вищевикладеним виникає необхідність у придбанні на 2024 рік 4000 кг повноцінного сухого корму для дорослих активних собак, код ДК 021: 2015: 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин».

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації, які обумовлені встановленими чинними нормативними актами, вимогами до таких послуг та потребами Замовника.

Відповідно до вказаного, з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, КЦ ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики на сухий корм для дорослих активних собак, яка відповідає необхідним характеристикам. За результатом проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначеного товару встановлено, що загальна очікувана вартість закупівлі становить 485 320,00 грн з урахуванням ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 (зі змінами).

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю повноцінного сухого корму для дорослих активних собак, код ДК 021: 2015: 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин» на загальну очікувану вартість 485 320,00 грн з урахуванням ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю повноцінного сухого корму для дорослих активних собак, код ДК 021: 2015: 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

10 січня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю повноцінного сухого корму для дорослих активних собак, код ДК 021: 2015: 15710000-8 «Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин» на очікувану вартість 485 320,00 грн з урахуванням ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-01-10-009261-a».

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux