Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус

«22.02.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-02-22-013677-a .

Відповідно до рапорту Т.в.о. начальника ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус .

У вказаному рапорті зазначено, що для забезпечення захисту суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки, підтримки правопорядку в умовах введеного в Україні воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24.02.22 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», а також виконання покладених завдань на ГУНП в Кіровоградській області, а також, відповідно до зазначеного здійснюється підсилена експлуатація службових транспортних засобів ГУНП в Кіровоградській області, що в свою чергу призводить до передчасного зносу комплектуючих, запасних частин та пробігу.

У зв’язку з вищевикладеним виникає необхідність у придбанні послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус (код за дк 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).

Відповідно до вказаного з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, було отримано інформацію від суб’єктів господарювання, які надають послуги у даній сфері, з орієнтовною вартістю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус.

Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» 31.01.2023 оприлюднено Закупівлю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус. Під час оприлюднення в складі тендерної документації завантажено Додаток 2 «Технічна специфікація» у якому зазначено технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Однак, під час формування Технічної специфікації, у зв’язку з тим, що під час планових відключень електроенергії, робота комп’ютерної техніки та доступ до мережі Інтернет здійснюється за допомогою генераторів, але при цьому виникає непередбачуване відключення комп’ютерної техніки в наслідок чого може не зберегтися певна інформація у документах. Відповідно до вказано по даним причинам у Технічній специфікації Замовником не зазначено він код автомобіля Шкода Октавія з дизельним двигуном, а лише відображено він код до автомобіля з бензиновим двигуном, хоча послуги передбачені для бензинових та дизельних двигунів.

Відповідно до вказаного учасники під час подання тендерної пропозиції не взмозі здійснити коректний підбір запасних частин, які будуть використовуватись під час проведення ремонтних робіт, а також вирахувати вартість запропонованих послуг.

З метою уникнення порушень законодавства Замовником відмінено процедуру Відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус, ідентифікатор закупівлі UA-2023-01-31-012966-a на підставі Закону та підпункту 2 пункту 47 Особливостей, а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.

Виходячи з вищенаведеного, потреба у закупівлі послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус залишилась та отримано ще одну цінову пропозицію від суб’єкта господарювання відповідно до чого прошу Вас надати дозвіл на проведення процедури закупівлі послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус (код за дк 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) на очікувану вартість 2456 000,00 грн.

У зв’язку з вищезазначеним та відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, відповідно до ст. 13, 20 Закону України «Про публічні закупівлі», необхідно застосувати процедуру Відкриті торги з особливостями на закупівлю вищевказаних послуг.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Шкода Октавія, Шкода Фабія, Фольксваген Бора, Форд Фокус (код за дк 021:2015 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»), що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux