Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Рено Дастер, Рено Докер, Рено Кенго

Відповідно до рапорту заступника начальника центру – начальника АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області капітан поліції Віктора Трикутько (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Рено Дастер, Рено Докер, Рено Кенго.

У вказаному рапорті зазначено, що для забезпечення захисту суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки, підтримки правопорядку в умовах введеного в Україні воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24.02.22 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», а також виконання покладених завдань на ГУНП в Кіровоградській області, а також, відповідно до зазначеного здійснюється підсилена експлуатація службових транспортних засобів ГУНП в Кіровоградській області, що в свою чергу призводить до передчасного зносу комплектуючих, запасних частин та пробігу.

У зв’язку з вищевикладеним виникає необхідність у придбанні послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів марок: Рено Дастер, Рено Докер, Рено Кенго на 2023 рік (код за дк 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).

Відповідно до вказаного з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, відділенням АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області отримано інформацію від суб’єктів господарювання, які надають послуги у даній сфері, з орієнтовною вартістю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Рено Дастер, Рено Докер, Рено Кенго та визначено, що очікувана вартість предмета закупівлі складає 1 973 000,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів марок: Рено Дастер, Рено Докер, Рено Кенго на 2023 рік (код за дк 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) на загальну вартість 1 973 000,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів марок: Рено Дастер, Рено Докер, Рено Кенго на 2023 рік (код за дк 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання), що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

15 грудня поточного року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марок: Рено Дастер, Рено Докер, Рено Кенго за кодом ДК 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» шляхом проведення процедури відкритих торгів з особливостями, очікуваною вартістю 1 973 000,00 грн. ідентифікатор закупівлі ID: UA-2022-12-15-019368-a.

АТВ ЦЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux