Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

“Відповідно до рапорту заступника начальника центру – начальника АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення захисту суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки, підтримки правопорядку в умовах введеного в Україні воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24.02.22 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», працівниками ГУНП в Кіровоградській області здійснюється підсилена експлуатація службових транспортних засобів ГУНП в Кіровоградській області.

Для забезпечення належного функціонування транспортних засобів існує потреба у закупівлі послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (код ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги»). Потреба, що виникла носить нагальний характер тому, що забезпечення повної працездатності службових транспортних засобів необхідне негайно.

Відповідно до вказаного з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, відділенням АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики минулих років, здійснено аналіз пропозицій у даній сфері в мережі інтернет та цін на вказаний товар в системі «Прозоро», а також отримано інформацію від юридичних та фізичних осіб, які надають послуги в даній сфері та встановлено, що очікувана вартість становить 546 000,00 грн.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги» на очікувану вартість 546000,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

14 лютого 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги» на очікувану вартість 546000,00 грн з урахуванням ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-02-14-008819-a».


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux