Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі послуг по заміні високовольтних батарей на автомобілях марок: TOYOTA PRIUS

«17.05.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-05-17-015761-a.

Відповідно до рапорту заступника начальника УПД ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення належного функціонування груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП в Кіровоградській області та у зв’язку із організаційно- штатними змінами та введенням до штатних структур в СПД додаткових груп реагування патрульної поліції (далі ГРПП) виникла необхідність у їх належній матеріально-технічній забезпеченості необхідними пристроями та засобами.

Зокрема, для належного виконання службових обов’язків є необхідність у закупівлі та забезпечені даних ГРПП спеціальними технічними засобами, а саме: п’ять газоаналізаторів в комплекті з мобільними принтерами та кейсами до газоаналізаторів.

Відповідно до вищевказаного та з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, УПД ГУНП в Кіровоградській області проведено моніторинг цінової політики, здійснено аналіз пропозицій у даній сфері та цін на вказаний товар. Також, отримано інформацію від суб’єктів господарювання, які надають товар у даній сфері за комплект (газоаналізатор, термопринтер, кейс для транспортування). Так, відповідно до проведеного моніторингу очікувана вартість закупівлі складає 367 000,00 грн.

У зв’язку з вищезазначеним та відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, відповідно до ст. 13, 20 Закону України «Про публічні закупівлі», необхідно застосувати процедуру Відкриті торги з особливостями на закупівлю вищевказаних послуг.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю детекторів та аналізаторів (Комплект газоаналізатора з мобільним принтером та кейсом до газоаналізатора), код за ДК 021:2015 - 38430000-8 – «Детектори та аналізатори», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській областіOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux