Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі послуг мобільного інтернету

«Згідно рапорту начальника УІАП ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення безперебійної діяльності підрозділів ГУНП в Кіровоградській області необхідно провести закупівлю послуг передачі даних на основі стільникового мобільного зв’язку, а саме: послуг мобільного інтернету, для забезпечення роботи планшетних пристроїв груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативних груп, працівників карного розшуку, дільничних офіцерів поліції, роботи GPS-трекерів, тощо, код ДК 021: 2015: 64210000-1«Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» на 2024 рік.

У зв’язку з вищевикладеним виникає необхідність у придбанні на 2024 рік послуг мобільного інтернету, передачі даних на основі стільникового мобільного зв’язку, код ДК 021: 2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних.

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації, які обумовлені встановленими чинними нормативними актами, вимогами до таких послуг та потребами Замовника.

Відповідно до вказаного, з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, УІАП ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики на послуги мобільного інтернету, передачі даних на основі стільникового мобільного зв’язку, яка відповідає необхідним характеристикам. За результатом проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначених послуг встановлено, що загальна очікувана вартість закупівлі послуг становить 259 112,50 грн з урахуванням ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 (зі змінами).

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг мобільного інтернету, передачі даних на основі стільникового мобільного зв’язку, код ДК 021: 2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на загальну очікувану вартість 259 112,50 грн з урахуванням ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю послуг мобільного інтернету, передачі даних на основі стільникового мобільного зв’язку, код ДК 021: 2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

13 березня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг мобільного інтернету, передачі даних на основі стільникового мобільного зв’язку, код ДК 021: 2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на очікувану вартість 259 112,50 грн з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-03-13-011812-a».


УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux