Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі послуг із поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі ГУНП

Відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні Послуг із поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. В. Чміленка, 41, м. Кропивницький (код ДК 021:2015 – 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення).

У вказаному рапорті зазначено, що система опалення в адміністративній будівлі ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. В. Чміленка, 41, м. Кропивницький потребує ремонту, а саме заміни трубопроводів та радіаторів опалення у зв’язку із тим, що вказана система опалення має проржавівші та забиті мулом труби, а також те, що вказана система відпрацювала свій гарантійний та експлуатаційний термін.

Відповідно до вказаного з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, отримано зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва «поточни ремонт системи опалення адміністративної будівлі ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. В. Чміленка, 41, м. Кропивницький» відповідно до чого встановлено, що очікувана вартість зазначених послуг становить 953 855,00 грн.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю Послуг із поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. В. Чміленка, 41, м. Кропивницький (код ДК 021:2015 – 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення) на загальну вартість 953 855,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю Послуг із поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. В. Чміленка, 41, м. Кропивницький (код ДК 021:2015 – 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення), що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

12 липня поточного року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю Послуг із поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. В. Чміленка, 41, м. Кропивницький (код ДК 021:2015 – 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи центрального опалення) шляхом проведення процедури відкритих торгів з особливостями, очікуваною вартістю 953 855,00 грн. ідентифікатор закупівлі ID: UA-2023-07-12-004515-a.


УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux