Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі паперу форматів А3 та А4

“Відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що згідно планової потреби на 2023 рік, 31 січня 2023 року було організовано відкриті торги з особливостями на придбання паперу для друку, ідентифікатор закупівлі UA-2023-01-31-004995-a, у результаті чого укладено договір та виконано його в повному обсязі.

Станом на липень місяць поточного року, виникла додаткова потреба у забезпеченні підрозділів ГУНП в Кіровоградській області папером для друку формату А4 для безперебійної роботи, виконання необхідних завдань та покладених функцій.

Також, згідно рапорту начальника ВКА ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що відділ кримінального аналізу з метою реалізації покладених на нього завдань відповідно Положення про Департамент кримінального аналізу Національної поліції України, затвердженого наказом НПУ від 29.12.2019 №1354 здійснює проведення, організацію та координацію інформаційно-пошукової та аналітичної роботи, спрямованої на збір, оцінку, аналіз та реалізацію інформації шляхом надання її уповноваженим органам для вжиття заходів відповідно до їх компетенції, оцінювання ризиків, а також використання її для забезпечення виконання функцій, покладених на поліцію.

Результат здійснення вищевказаної аналітичної роботи в деяких випадках потребує відображення у вигляді план-схем, картографічних зображень у збільшеному форматі. Тому, виникла потреба у придбанні паперу формату А3 різного типу.

Відповідно до зазначеного вище, з метою формування об’єктивної цінової політики, згідно з вимогами чинного законодавства у сфері державних закупівель та з метою раціонального використання бюджетних коштів, відділеннями УЛМТЗ та ВКА ГУНП в Кіровоградській області проведено моніторинг цін на товар серед суб’єктів господарювання, які постачають відповідну продукцію.

За результатами проведеного аналізу цінових пропозицій на ринку вказаного вище товару, враховуючи технічні характеристики, а також дотримуючись принципів здійснення публічних закупівель, зокрема: добросовісної конкуренції серед учасників, недискримінації учасників та рівне ставлення до них, визначено, що очікувана вартість предмета закупівлі складає 408 375,00 грн. (чотириста вісім тисяч триста сімдесят п’ять гривень нуль копійок) з урахуванням ПДВ. Деталізований аналіз дослідження цін наведено в рапортах.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю паперу форматів А3 та А4, код ДК 021: 2015: 30190000-7 “Офісне устаткування та приладдя різне” на загальну вартість 408 375,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю паперу форматів А3 та А4, код ДК 021: 2015: 30190000-7 “Офісне устаткування та приладдя різне”, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

27 липня 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю паперу форматів А3 та А4, код ДК 021: 2015: 30190000-7 “Офісне устаткування та приладдя різне” на загальну очікувану вартість 408 375,00 грн. з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-07-27-009717-a”.

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux