Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі нагрудних відеореєстраторів

«24.10.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-10-24-014352-a.

Відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, згідно зі ст 31 Закону України "Про Національну поліцію" один із превентивних заходів що може застосовувати працівник поліції - це застосування технічних приладів і технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису.

З метою належного забезпечення виконання покладених на поліцейських ГУНП в Кіровоградській області завдань на даний час існує потреба у додатковому забезпеченні нагрудними відеокамерами (бодікамерами) у кількості 85 штук, у тому числі 5 штук за рахунок коштів виділених у вигляді субвенцій з місцевого бюджету на придбання нагрудних відеореєстраторів для поліцейських офіцерів громади.

Технічні характеристики відповідного товару відповідно до вимог наказу НПУ від 30.03.2021 № 249 «Про питання матеріально-технічного забезпечення в системі Національної поліції України» погоджено із ДІАП НПУ (лист від 14.02.2023 № 1302/27/02/1-2023).

З метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено роботу щодо моніторингу цін на товар зазначеної категорії. За результатами проведеного моніторингу очікувана вартість закупівлі становить 926 868,05 грн. з ПДВ.

Відповідно до п.п. 1, 3 загальних положень Особливостей ці особливості встановлюють порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі - закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі” (далі - замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.

Пунктом 10 Особливостей встановлено, що замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.

Таким чином, враховуючи вартісні межі, передбачені Особливостями для даної закупівлі, є необхідність у прийнятті рішення про проведення процедури відкриті торги, у порядку, визначеному Особливостями.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю нагрудних відеореєстраторів, код за ДК 021:2015 32330000-5 – «Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону з урахуванням Особливостей та специфіки предмету закупівлі.»


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux