Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі нагрудних відеореєстраторів

«28.06.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-03-22-001938-a.

Відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, з метою належного забезпечення виконання покладених на підрозділи ювенальної превенції ГУНП в Кіровоградській області завдань відповідно до доповідної записки Управління ювенальної превенції Національної поліції України від 03.05.2023 № 712/58/01/03-2023 час існує потреба у додатковому забезпеченні нагрудними відеокамерами (бодікамерами) в кількості 27 одиниць.

Разом з цим, вимогами підпункту 2 п. 7 розділу ІІІ Протоколу наради керівництва Національної поліції від 31.05.2023 № 21 ГУНП в Кіровоградській області зобов’язано повести аналіз стану забезпеченості особового складу, який залучається до забезпечення публічної безпеки та порядку, нагрудними відеокамерами (бодікамерами). Враховуючи те, що зведений загін ГУНП відряджений для надання допомоги Головному управлінню Національної поліції в Херсонській області на даний час існує потреба у забезпеченні нагрудними відеокамерами (бодікамерами).

Відповідно до рапорту заступника начальника Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, підполковника поліції Віталія Кравцова, на виконання заходів програми «Поліцейський офіцер громади» Світловодської міської територіальної громади на 2023-2025 роки» затвердженого рішенням Світловодської міської ради від 03.05.2023 року №1803 для поліцейського офіцера громади, який буде закріплений за Світловодською міською територіальною громадою, виділено кошти субвенції на придбання нагрудного відеореєстратора у кількості 1 шт.

Відповідно до рапорту заступника начальника Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, підполковника поліції Віталія Кравцова, на виконання заходів Комплексної програми профілактики злочинності Олександрійської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Олександрійської міської ради від 29.01.2021 року №67, для поліцейських офіцерів громади, які закріплені за Олександрійською міською територіальною громадою, виділено кошти субвенції на придбання нагрудних відеореєстраторів у кількості 2 шт.

Відповідно, загальна кількість товару, який необхідно закупити складає - 55 штук.

Технічні характеристики товару, який необхідно закупити, відповідно до вимог наказу НПУ від 30.03.2021 № 249 «Про питання матеріально-технічного забезпечення в системі Національної поліції України» погоджено із ДІАП НПУ (лист від 14.02.2023 № 1302/27/02/1-2023).

З метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено роботу щодо моніторингу цін на товар зазначеної категорії. За результатами проведеного моніторингу очікувана вартість закупівлі становить 608 795,00 грн. з ПДВ.

Відповідно до п.п. 1, 3 загальних положень Особливостей ці особливості встановлюють порядок та умови здійснення публічних закупівель (далі - закупівлі) товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі” (далі - замовники), із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.

Пунктом 10 Особливостей встановлено, що замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.

Таким чином, враховуючи вартісні межі, передбачені Особливостями для даної закупівлі, є необхідність у прийнятті рішення про проведення процедури відкриті торги, у порядку, визначеному Особливостями.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю нагрудних відеореєстраторів, код за ДК 021:2015 32330000-5 – «Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону з урахуванням Особливостей та специфіки предмету закупівлі.»УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux