Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі наборів готових продуктів

«Відповідно до рапорту начальника СОЗДМТТО ГУНП в Кіровоградській області, у п’яти ізоляторах тимчасового тримання ГУНП в Кіровоградській області діє механізм модульного харчування (добові набори готової продукції) утримуваних осіб, який відповідає нормі №3, затвердженої постановою КМУ від 16.06.1992 №336 “Про норми харчування осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, ізоляторах тимчасового тримання, приймальниках - розподільниках та інших приймальниках Національної поліції”.

Для забезпечення харчування утримуваних в ізоляторах тимчасового тримання виникла необхідність у здійсненні закупівлі наборів готових продуктів, код ДК 021: 2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні».

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації.

Якісні та технічні характеристики наборів готових продуктів визначені відповідно до норми №3, затвердженої постановою КМУ від 16.06.1992 №336 “Про норми харчування осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби, ізоляторах тимчасового тримання, приймальниках - розподільниках та інших приймальниках Національної поліції”.

Відповідно до вказаного, для економії бюджетних коштів та з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, відділенням СОЗДМТТО ГУНП в Кіровоградській області отримано інформацію від суб’єктів господарювання, які постачають відповідну продукцію та встановлено, що очікувана вартість становить 124 821,00 грн з ПДВ з урахуванням середньодобового наповнення утримуваних осіб.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами.

Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Оскільки зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, застосовується вид закупівлі — процедура відкриті торги з особливостями на закупівлю наборів готових продуктів, код ДК 021: 2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні» на загальну очікувану вартість 124 821,00 грн з урахуванням ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2023 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю наборів готових продуктів, код ДК 021: 2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

09 листопада 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю наборів готових продуктів, код ДК 021: 2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні» на очікувану вартість 124 821,00 з урахуванням ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-11-09-016038-a».


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux