Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі мішеней електромеханічних

“Відповідно до рапорту начальника УКЗ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що у зв’язку з відкритим широкомасштабним військовим вторгненням російської федерації на територію України, з 24 лютого 2022 року, Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області терміново розпочато облаштування стрілецького полігону, який вже використовується для проведення навчально-тренувальних і практичних стрільб з будь-якого типу зброї, проведення військових зборів і відпрацювання тактики дій з відсічі та стримування військової агресії російської федерації підрозділами поліції області, інших правоохоронних органів, курсантами ДонДУВС.

Також, можливе використання стрілецького полігону підрозділами Збройних Сил України, добровільних формувань територіальних громад області, об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють», тому в облаштуванні стрілецького полігону є необхідність у придбанні мішеней електромеханічних у кількості 3 комплекти.

Для економії бюджетних коштів та з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, відділом УКЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено роботу щодо моніторингу цін на товар зазначеної категорії.

За результатами проведеного аналізу цінових пропозицій на ринку вказаного вище товару та враховуючи технічні характеристики визначено, що очікувана вартість закупівлі становить 117 300,00 грн з урахуванням ПДВ.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю мішеней електромеханічних, код ДК 021: 2015: 35210000-3 Тренувальні мішені на загальну вартість 117 300,00 грн. з ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю мішеней електромеханічних, код ДК 021: 2015: 35210000-3 Тренувальні мішені, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

29 серпня 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю мішеней електромеханічних, код ДК 021: 2015: 35210000-3 Тренувальні мішені на загальну очікувану вартість 117 300,00 грн. з урахуванням ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-29-009286-a”.УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux