Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі легкових автомобілів спеціалізованого призначення з поділом на лоти

“Відповідно до рапорту т.в.о.начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що згідно наказу Національної поліції України від 03.04.2019 №322 «Про запровадження пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади» у Кіровоградській області» з метою створення безпечного простору у сільській місцевості, налагодження довіри громади до поліції 9 квітня 2019 року проведено презентацію проєкту «Поліцейській офіцер громади» у Кіровоградській області.

За результатами проведення робочих зустрічей керівництва ГУНП в Кіровоградській області із головами Кропивницької територіальної громади Кропивницького району, Суботцівської територіальної громади Кропивницького району, Тишківської територіальної громади Новоукраїнського району, Новоукраїнської територіальної громади Новоукраїнського району, Онуфріївської територіальної громади Олександрійського району, досягнуто домовленість про участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» з подальшим виділенням коштів на придбання службових автомобілів.

На даний час керівництвом даних громад в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» проводиться робота щодо виділення коштів (субвенцій) на придбання службового автомобільного транспорту відповідно до необхідних характеристик.

З метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, працівниками УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено роботу щодо моніторингу цін на товар зазначеної категорії.

За результатами проведеного аналізу цінових пропозицій на ринку вказаного вище товару та враховуючи технічні характеристики визначено, що очікувана вартість закупівлі становить 4 352 795,00 грн. (Чотири мільйони триста п’ятдесят дві тисячі сімсот дев’яносто п’ять гривень нуль копійок) з урахуванням ПДВ з поділом на лоти (Лот 1 — 2 522 745,00 грн (Два мільйони п’ятсот двадцять дві тисячі сімсот сорок п’ять гривень нуль копійок) з ПДВ; Лот 2 — 931 600,00 грн (Дев’ятсот тридцять одна тисяча шістсот гривень нуль копійок) з ПДВ; Лот 3 — 898 450,00 грн (Вісімсот дев’яносто вісім тисяч чотириста п’ятдесят гривень нуль копійок) з ПДВ).

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю Легкових автомобілів спеціалізованого призначення з поділом на лоти, код ДК 021: 2015: 34110000 – 1 «Легкові автомобілі» на загальну вартість 4352795,00 грн. з урахування ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю Легкових автомобілів спеціалізованого призначення з поділом на лоти, код ДК 021: 2015: 34110000 – 1 «Легкові автомобілі», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

23 березня 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю Легкових автомобілів спеціалізованого призначення з поділом на лоти, код ДК 021: 2015: 34110000 – 1 «Легкові автомобілі» на загальну очікувану вартість 4352795,00 грн. з урахування ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-03-23-008805-a ”.


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux