Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі кондиціонерів

Відповідно до рапорту начальника УІАП ГУНП в Кіровоградській області полковника поліції Ганни Ігнатьєвої (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні кондиціонерів.

У вказаному рапорті зазначено, що у відділі ВТКСКСВАС та ЕЗК УІАП ГУНП в Кіровоградській області в серверному приміщені встановлено телекомунікаційне обладнання, для нормальної роботи якого необхідний відповідний температурний режим. В теплу пору року у вищевказаному приміщені температура значно вища, що викликає перебої в роботі обладнання та зменшує його ресурс.

У зв’язку з вищевикладеним виникає необхідність у придбанні кондиціонерів для забезпечення стабілізації температурного режиму (код ДК 021:2015 – 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої»).

Відповідно до вказаного з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, працівниками УІАП ГУНП в Кіровоградській області проведено роботу щодо моніторингу цін на товар зазначеної категорії та визначено, що очікувана вартість предмета закупівлі складає 78 640,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Окрім зазначеного, відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області капітана поліції Олександра Черного (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні кондиціонерів.

У вказаному рапорті зазначено, що з метою покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення стабілізації температурного режиму у службових кабінетах на даний час існує потреба у закупівлі кондиціонерів, оскільки у теплу пору року у приміщеннях температура значно збільшується. Закупівля зазначених кондиціонерів дасть змогу оптимізувати температурний режим та умови праці поліцейських, що у свою чергу позитивно вплине на стан здоров’я та якість виконаної роботи.

У зв’язку з вищевикладеним виникає необхідність у придбанні кондиціонерів для оптимізації температурного режиму у службових кабінетах (код ДК 021:2015 – 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої»).

З метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено роботу щодо моніторингу цін на товар зазначеної категорії та встановлено, що очікувана вартість предмета закупівлі складає 70 313,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими Особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю кондиціонерів (код ДК 021:2015 - 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої») з поділом на лоти, а саме ЛОТ № 1-«Кондиціонери» на суму 78 640,00 грн. та ЛОТ № 2-«Кондиціонери» на суму 70 313,00 грн., на загальну суму 148 953,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю кондиціонерів (код за дк 021:2015 - 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої») з поділом на лоти, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

13 червня поточного року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю кондиціонерів (код за дк 021:2015 - 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої») з поділом на лоти шляхом проведення процедури відкритих торгів з особливостями, очікуваною вартістю 148 953,00 грн. ідентифікатор закупівлі ID: UA-2023-06-13-004677-a.

УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux