Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі комп’ютерного обладнання

“Відповідно до рапорту начальника УІАП ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що на виконання п.п.1 п.3 розділу 1 протоколу наради керівництва Національної поліції України від 14 червня 2023 року № 23 працівниками УІАП ГУНП в Кіровоградській області проаналізовано термін збереження інформації з систем відеонагляду, встановлених в адміністративних будівлях територіальних підрозділів поліції області, за результатами якого встановлено, що в частині територіальних підрозділів, забезпечених цифровим відеонаглядом, термін зберігання відеозаписів становить менше 30 діб. Разом з тим, інші підрозділи таких недоліків не мають.

За результатами проведеного аналізу розраховано потребу у придбані додаткових жорстких дисків ємністю 6TB в кількості 35 штук, які в подальшому будуть встановлені в наявні системи відеонагляду територіальних підрозділів поліції області, а також відокремлених адміністративних будівлях ГУНП в Кіровоградській області, що у свою чергу дасть змогу приведення даного напрямку роботи у відповідність вимогам чинних нормативно-правових актів та підтримки її у відповідному стані, а також можливість розбудови вищевказаної системи шляхом встановлення додаткових камер відеонагляду.

Також, згідно рапорту заступника начальника УПД ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що відповідно до вимог функціонування секторів адміністративної практики виникла службова необхідність записувати відео з нагрудних та автомобільних відео реєстраторів ГРПП, відео файли на носії інформації типу DVD-R з подальшим направленням до суду разом з адміністративною справою, тому є потреба у закупівлі 11 000 шт. для виконання вказаних функцій.

Разом з цим, відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що з метою покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських ГУНП в Кіровоградській області, для безперебійної роботи, виконання необхідних завдань та покладених функцій існує потреба у придбанні 16 шт БФП (у тому числі 1 шт БФП за рахунок коштів, які надійшли у вигляді субвенції), 40 шт маніпуляторів типу «мишка» та 40 шт клавіатур.

Технічні характеристики необхідного товару відповідно до вимог наказу НПУ від 30.03.2021 №249 «Про питання матеріально-технічного забезпечення в системі Національної поліції України» погоджено із ДІАП НПУ (лист від 22.06.2023 №5412/27/01/1-2023).

Відповідно до зазначеного вище, з метою формування об’єктивної цінової політики, згідно з вимогами чинного законодавства у сфері державних закупівель та з метою раціонального використання бюджетних коштів, відділеннями УІАП, УПД та УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області проведено моніторинг цін на товар серед суб’єктів господарювання, які постачають відповідну продукцію.

За результатами проведеного аналізу цінових пропозицій на ринку вказаного вище товару, враховуючи технічні характеристики, а також дотримуючись принципів здійснення публічних закупівель, зокрема: добросовісної конкуренції серед учасників, недискримінації учасників та рівне ставлення до них, визначено, що очікувана вартість предмета закупівлі складає 595 709,00 грн. (п’ятсот дев’яносто п’ять тисяч сімсот дев’ять гривень нуль копійок) з урахуванням ПДВ з поділом на лоти: Лот 1 — 342 372,00 грн (триста сорок дві тисячі триста сімдесят дві гривень нуль копійок) з урахуванням ПДВ; Лот 2 — 253 337,00 грн (двісті п’ятдесят три тисячі триста тридцять сім гривень нуль копійок) з урахуванням ПДВ. Деталізований аналіз дослідження цін наведено в рапортах та додатках до них.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю по коду ДК 021: 2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Диски, БФП та інше обладнання) з поділом на лоти на загальну вартість 595 709,00 грн. з ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю по коду ДК 021: 2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Диски, БФП та інше обладнання) з поділом на лоти, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

28 липня 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю по коду ДК 021: 2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Диски, БФП та інше обладнання) з поділом на лоти на загальну очікувану вартість 595 709,00 грн. з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-07-28-007683-a”.


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux