Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі інтерактивної панелі

Відповідно до рапорту начальника УКЗ ГУНП в Кіровоградській області (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в придбанні інтерактивної панелі (код ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання»).

У вказаному рапорті зазначено, що у зв’язку із відкритим широкомасштабним військовим вторгненням російської федерації на територію України, з 24 лютого 2022 року, Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області терміново розпочато облаштування стрілецького полігону, який вже використовується для проведення навчально-тренувальних і практичних стрільб з будь-якого типу зброї, проведення військових зборів і відпрацювання тактики дій з відсічі та стримування військової агресії російської федерації підрозділами поліції області, інших правоохоронних органів, курсантами ДонДУВС. Також, можливе використання стрілецького полігону підрозділами Збройних Сил України, добровільних формувань територіальних громад області, об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». Для якісного проведення занять з поліцейськими у навчальному класі полігону є необхідним придбання інтерактивної панелі.

Відповідно до вищезазначеного, з метою формування об’єктивної цінової політики та враховуючи специфіку вищевказаного обладнання, працівниками УКЗ ГУНП в Кіровоградській області проведено моніторинг цін на вказаний товар відповідно до якого встановлено, що очікувана вартість закупівлі становить 62 200,00 грн.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю інтерактивної панелі (код ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання») на загальну вартість 62 200,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю інтерактивної панелі (код ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання»), що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

31 серпня поточного року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю інтерактивної панелі (код ДК 021:2015 – 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання») шляхом проведення процедури відкритих торгів з особливостями, очікуваною вартістю 62 200,00 грн. ідентифікатор закупівлі ID: UA-2023-08-31-009926-a.


УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux