Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі фарби

Оскільки, замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» 23 квітня 2024 року оголошено закупівлю шляхом запиту ціни пропозиції для придбання фарби, код ДК 021:2015:44810000-1 "Фарби", ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-23-012771-a, у зв’язку із необхідністю підтримання територій ГУНП в області у належному стані, про що зазначено у рапорті начальника ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Термін постачання — з дати укладання договору по 31 серпня 2024 року. Постачання здійснюється відповідно до заявок на постачання, на умовах визначених у проєкті договору про закупівлю.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно наступних характеристик предмета закупівлі:

- емалі алкідні, синіх відтінків, 1 кг ( в кількості 56 кг)

- емалі алкідні, зелених відтінків, 1 кг ( в кількості 56 кг)

- емалі алкідні, жовтих відтінків, 1 кг ( в кількості 14 кг)

- емалі алкідні, сірих відтінків, 1 кг ( в кількості 84 кг)

- фарби акрилові, білих відтінків, 1 кг ( в кількості 840 кг).

Пунктом 10 Особливостей встановлено, що Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.

Відповідно до вказаного, з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики на придбання фарб, які відповідають необхідним характеристикам. За результатами проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначеного товару встановлено, що загальна очікувана вартість закупівлі становить 83996,25 грн. з ПДВ.

 

УЛМТЗ ГУНП

в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux