Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі бензину та дизельного палива

Оскільки, замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» 03 квітня 2024 року оголошено закупівлю шляхом запиту ціни пропозиції для придбання бензину А-95 (Євро 5) (в талонах) і дизельного палива (Євро 5) (в талонах), код ДК 021:2015 - 09130000-9 «Нафта і дистиляти», ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-03-012255-a, з метою забезпечення Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області пально-мастильними матеріалами для заправки службових автомобілів.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

 

Термін постачання — з дати укладання договору по 31 грудня 2024 року. Постачання здійснюється відповідно до заявок на постачання, на умовах визначених у проєкті договору про закупівлю.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно наступних характеристик предмета закупівлі:

- бензин А-95 (Євро 5) 20115 літри в талонах, октанове число (за дослідним методом) – 95, відповідність ДСТУ 7687:2015:1.

- дизельне паливо (Євро 5) 8390 літри в талонах, цетанове число – 51, відповідність ДСТУ 7688:2015:1.

Місце передачі (поставки) Замовнику Товару: фактичне отримання Замовником Товару здійснюється через мережу автозаправних станцій (далі - АЗС):

- на території м. Кропивницький;

- на території Кіровоградської області (Голованівський, Кропивницький, Новоукраїнський, Олександрійський райони або на відстані не більше 30 км від них);

- на території інших областей України.

Відповідно до постанови КМУ № 178 від 02.03.2022р. до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів для заправки (дозаправки) або забезпечення транспорту Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів військових формувань, їх з’єднань, військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою.

Відповідно до вказаного, з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено моніторинг цінової політики на придбання пально-мастильних матеріалів для службових автомобілів, яка відповідає необхідним характеристикам. За результатами проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначеного товару встановлено, що загальна очікувана вартість закупівлі становить 1317938,85 грн. без ПДВ.

 

УЛМТЗ ГУНП

в Кіровоградській області 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux