Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівель послуг з управління побутовими відходами, утилізація/ видалення сміття та поводження зі сміттям

«Згідно рапорту заступника начальника Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення службових потреб, створення належних умов праці та виконання повноважень Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області існує потреба у закупівлі послуг з управління побутовими відходами.

У зв’язку з вищевикладеним виникла необхідність у придбанні на 2024 рік послуг з управління побутовими відходами, код ДК 021: 2015: 90510000-5 – Утилізація/ видалення сміття та поводження зі сміттям.

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації, які обумовлені встановленими чинними нормативними актами, вимогами до таких послуг та потребами Замовника.

Відповідно до вищезазначеного, 03.04.2024 року Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області було оголошено відкриті торги з особливостями очікуваною вартістю 21 823,00 грн. з урахуванням ПДВ на сайті «https://prozorro.gov.ua/» (ідентифікатор в електронній системі закупівель UA-2024-04-03-009726-a), але торги не відбулися у зв’язку з відхиленням пропозиції учасника.

У зв’язку з тим, що потреба в закупівлі вищевказаних послуг залишилась, необхідно повторно здійснити закупівлю послуг з управління побутовими відходами без зміни технічних, кількісних та якісних характеристик, а також без зміни очікуваної вартості предмета закупівлі з урахуванням цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель та проведеного моніторингу цін. Тому, загальна очікувана вартість закупівлі послуг становить 21 823,00 грн з урахуванням ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 (зі змінами).

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 121 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг з управління побутовими відходами, код ДК 021: 2015: 90510000-5 – Утилізація/ видалення сміття та поводження зі сміттям на загальну очікувану вартість 21 823,00 грн з урахуванням ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю послуг з управління побутовими відходами, код ДК 021: 2015: 90510000-5 – Утилізація/ видалення сміття та поводження зі сміттям, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

13 квітня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з управління побутовими відходами, код ДК 021: 2015: 90510000-5 – Утилізація/ видалення сміття та поводження зі сміттям на очікувану вартість 21 823,00 грн з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-04-13-000241-a».

УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux