Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівель послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки Фольксваген Транспортер

«Відповідно до рапорту начальника ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення захисту суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки, підтримки правопорядку в умовах введеного в Україні воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24.02.22 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», а також виконання покладених завдань на ГУНП в Кіровоградській області, здійснюється підсилена експлуатація службових транспортних засобів ГУНП в Кіровоградській області, що в свою чергу призводить до передчасного зносу комплектуючих та запасних частин.

У зв’язку з вищевикладеним виникла необхідність у придбанні у 2024 році послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки Фольксваген Транспортер (код ДК 021: 2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»), кількість послуг - 296.

Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) щодо застосування яких прийнято рішення замовником, визначені в Додатку 2 до тендерної документації.

Водночас, як передбачено Особливостями, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. З метою дотримання таких принципів, визначених статтею 5 Закону, а також з метою формування об’єктивної цінової політики та отримання орієнтовної вартості послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування на вищезазначені автомобілі, відділення АТВ ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області звернулося до суб’єктів господарювання, які надають відповідні послуги та встановлено, що очікувана вартість становить 2 053 000,00 грн з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами.

Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Оскільки зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, застосовується вид закупівлі — процедура відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки Фольксваген Транспортер (код ДК 021: 2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»)  на загальну очікувану вартість 2 053 000,00 грн з урахуванням ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки Фольксваген Транспортер (код ДК 021: 2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»), що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

08 лютого 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки Фольксваген Транспортер (код ДК 021: 2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» на очікувану вартість 2 053 000,00 з урахуванням ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-02-08-006766-a».


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux