Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівель кабелю вита пара мідь внутрішнього, кабелю вита пара мідь зовнішній та кабель

«Відповідно до рапорту начальника УІАП ГУНП в Кіровоградській області, у зв’язку із розгортанням системи електронного документообігу в підрозділах ГУНП в Кіровоградській області, кожна адміністративна будівля потребує значного розширення кількості користувачів ЄЦВТМ, а також враховуючи значну кількість звернень, що надходять від СУ ГУНП в Кіровоградській області, УПД ГУНП в Кіровоградській області щодо підключення додаткових робочих місць до ЄЦВТМ існує потреба розширення телекомунікаційних мереж в приміщеннях адміністративних будівель ГУНП в Кіровоградській області, у зв’язку з чим виникла необхідність у придбанні кабелю вита пара мідь внутрішній в кількості 4575 метрів та кабелю вита пара мідь зовнішній в кількості 6100 метрів.

Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Водночас, як передбачено Особливостями, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. З метою дотримання таких принципів, визначених статтею 5 Закону, а також з метою формування об’єктивної цінової політики та отримання орієнтовної вартості вищезазначеного товару, УІАП ГУНП в Кіровоградській області, області було проведено моніторинг цін. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами. Для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, було проведено моніторинг цін на вищевказаний товар, відповідно до якого загальна очікувана вартість закупівлі складає 183 860,00 грн (Сто вісімдесят три тисячі вісімсот шістдесят гривень 00 копійок) з урахуванням ПДВ.

Оскільки загальна очікувана вартість закупівлі перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, застосовується вид закупівлі — процедура відкриті торги з особливостями на закупівлю кабель вита пара мідь внутрішній; кабель вита пара мідь зовнішній, код ДК 021: 2015: Єдиного закупівельного словника: 31310000-2 – «Мережеві кабелі», на загальну очікувану вартість 183 860,00 грн з урахування ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю за предметом закупівлі 31310000-2 – «Мережеві кабелі» (кабель вита пара мідь внутрішній; кабель вита пара мідь зовнішній), код ДК 021: 2015: 31310000-2 – «Мережеві кабелі», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

12 квітня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю 31310000-2 – «Мережеві кабелі» (кабель вита пара мідь внутрішній; кабель вита пара мідь зовнішній), код ДК 021: 2015: 31310000-2 – «Мережеві кабелі», на загальну очікувану вартість 183 860,00 з урахування ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-04-12-010963-a».

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux