Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про закупівлю послуг з поточного ремонту приміщень адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП

«Відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, під час обстеження приміщень Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня,49, м. Олександрія, встановлено, що санвузли 1-3 поверхів та коридор з кабінетами першого поверху потребують ремонту, а саме: оформлення стін та стелі, улаштування підлоги, заміни дверей, освітлення та сантехніки. У зв’язку з цим, виникла необхідність у закупівлі послуг з поточного ремонту по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія».

Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Водночас, як передбачено Особливостями, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Згідно зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, кошторисна вартість робіт складає 1 301 516,64 грн з урахуванням ПДВ.

Оскільки очікувана вартість закупівлі перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, застосовується вид закупівлі — процедура відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з поточного ремонту приміщень адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія, код ДК 021: 2015: 45430000-0 – «Покривання підлоги та стін» на очікувану вартість 1 301 516,64 грн з урахування ПДВ.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, затверджено проєкт змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю поточного ремонту приміщень адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія, код ДК 021: 2015: 45430000-0 – «Покривання підлоги та стін», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року №680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

22 квітня 2024 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг 45430000-0 – «Покривання підлоги та стін» (Поточний ремонт приміщень адміністративної будівлі Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія), код ДК 021: 2015: 45430000-0 – «Покривання підлоги та стін», на очікувану вартість 1 301 615,64 з урахування ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2024-04-22-011358-a».


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux