Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про закупівлю гелевих акумуляторних батарей

Відповідно до рапорту начальника УІАП ГУНП в Кіровоградській області (далі – Рапорт), уповноважену особу повідомлено, що існує потреба в закупівлі гелеві акумуляторні батареї код ДК 021:2015: 31440000-2 «Акумуляторні батареї».

У вказаному рапорті зазначено, що у приміщенні ВТКСКСВАС та ЕЗК УІАП ГУНП в Кіровоградській області розміщено телекомунікаційний вузол, що забезпечує функціонування та маршрутизацію єдиної централізованої відомчої телекомунікаційної мережі (ЄЦВТМ) усіх підрозділів поліції Кіровоградської області, включаючи міжрегіональні підрозділи. Окрім цього, даний вузол забезпечує роботу мережі Інтернет адмінбудівлі ГУНП в області, служби «102», серверного обладнання Інтегрованої системи відеонагляду та відеоаналітики «Безпечне місто», відеоселекторного обладнання селекторної актової зали ГУНП в області та серверу розпізнання обличь.

Також, у вищевказаному приміщенні розташована відомча АТС, що забезпечує телефонним зв’язком абонентів ГУНП в Кіровоградській області, Кропивницького РУП ГУНП в області, слідчого управління ГУНП в області, управління превентивної діяльності ГУНП в області та всі територіальні підрозділи на території Кіровоградської області.

На даний час сталість роботи вищевказаного обладнання забезпечують джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-6000LE та 16 акумуляторних батарей Ventura VTG 12-080, підключені до нього.

Слід зазначити, що вказане джерело безперебійного живлення працює в цілодобовому режимі з 2018 року.

У разі знеструмлення приміщення ГУНП в області, живлення підрозділів, а також перерахованого вище обладнання, забезпечується за допомогою дизельного генератора. У випадках перебоїв в роботі дизельного генератора та до моменту його запуску вищевказане обладнання отримує живлення від підключених до нього засобів безперебійного живлення, а саме джерела безперебійного живлення Luxeon UPS-6000LE та 16 акумуляторних батарей Ventura VTG 12-080.

Останнім часом із-за періодичних відключень електроенергії та нестабільної роботи електромережі виникають часті перебої в роботі джерела безперебійного живлення, що в свою чергу призводить до дестабілізації в роботі підключеного до нього обладнання. Станом на сьогодні зазначені помилки вдається усунути шляхом перевантаження стабілізатора кілька разів.

Вказана система безперебійного живлення цілодобово завантажена на 75-80% при рекомендованому навантаженні не більше 70% для стабільної роботи.

У разі виходу з ладу системи, при відключенні та перепадах електроживлення все зазначене обладнання буде відключатись в аварійному режимі та потребуватиме значного часу для відновлення роботи. У разі підключення обладнання прямою лінією до генератора без стабілізатора висока ймовірність виходу обладнання з ладу через не стабільні характеристики живлення.

Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення безперебійної роботи зазначених мереж, прошу розглянути можливість закупівлі гелевих акумуляторних батарей 100Ah 12v у кількості 16 штук, орієнтовною вартістю 10 569,00 грн. за штуку, тобто 169 104,00 грн. за 16 штук.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю гелеві акумуляторні батареї код ДК 021:2015: 31440000-2 «Акумуляторні батареї» на загальну вартість 169 104,00 грн. з урахуванням ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю гелеві акумуляторні батареї код ДК 021:2015: 31440000-2 «Акумуляторні батареї», що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

02 серпня поточного року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю гелеві акумуляторні батареї код ДК 021:2015: 31440000-2 «Акумуляторні батареї» шляхом проведення процедури відкритих торгів з особливостями, очікуваною вартістю 169 104,00 грн. ідентифікатор закупівлі ID: ID: UA-2023-08-02-010518-a.


 УЛМТЗ

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux