Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Іфнормація про відкриті торги з особливостями на закупівлю запасних частин для службових автомобілів і

«17.02.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-02-17-007297-a. Відповідно до рапорту т.в.о. начальника ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області, для забезпечення захисту суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки, підтримки правопорядку в умовах введеного в Україні воєнного стану, відповідно до Указу Президента України від 24.02.22 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», а також виконання покладених завдань на ГУНП в Кіровоградській області, відповідно до зазначеного здійснюється підсилена експлуатація службових транспортних засобів ГУНП в Кіровоградській області, що в свою чергу призводить до передчасного зносу комплектуючих, запасних частин тощо. У зв’язку з вищевикладеним, а також з метою здійснення заміни запасних частин, які використали моторесурс та/або вийшли з ладу під час використання службових транспортних засобів, відповідно до вказаного виникла необхідність у придбанні запасних частин для службових автомобілів, а саме фільтрів повітряних та фільтрів салону за кодом ДК 021:2015: 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої».

Відповідно до вказаного з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, було проведено моніторинг цінової політики, здійснено аналіз пропозицій у даній сфері в мережі інтернет та цін на вказаний товар в системі «Прозоро». Водночас, отримано інформацію від суб’єктів господарювання, які надають послуги у даній сфері, з орієнтовною вартістю запасних частин для службових автомобілів. За результатом проведеного моніторингу цін серед постачальників вищезазначеного товару встановлено, що загальна очікувана вартість закупівлі становить 145 960,00 грн без ПДВ (відповідно до Постанови КМУ № 178 від 02.03.2022 р. до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів для заправки (дозаправки) або забезпечення транспорту Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів військових формувань, їх з’єднань, військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою).

У зв’язку з введенням в дію правового режиму воєнного стану, оголошеного Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від 07.11.2022 №757/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та прийняттям Постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), було встановлено порядок та умови здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.

Так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, відповідно до ст. 13, 20 Закону України «Про публічні закупівлі», необхідно застосувати процедуру Відкриті торги з особливостями на закупівлю вищевказаного товару.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю запасних частин для службових автомобілів, а саме фільтрів повітряних та фільтрів салону за кодом ДК 021:2015: 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої», очікуваною вартістю 145 960,00 без ПДВ, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux