Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг із поточного ремонту приміщень

«09.05.2023 року було організовано відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-05-09-013506-a.

Відповідно до рапорту начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що існує необхідність в проведенні закупівлі послуг із поточного ремонту приміщень Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія.

Відповідно до рапорту вказано, що з метою проведення послуг із поточного ремонту приміщень Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія, виготовлено проектно-кошторисну документації по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія».

Згідно зведеного кошторисного розрахунку вартості кошторисна вартість поточного ремонту складає 525 768,00 грн.

Відповідно до статті 64 Конституції України, в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.

Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 20.05.2023.

Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:

1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;

2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.

Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:

1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;

2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.

Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.

З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких, у тому числі, входить здійснення публічних закупівель за Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Постанова) встановлено порядок та умови здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.

Таким чином, враховуючи вартісні, передбачені Особливостями для даної закупівлі, є необхідність у прийнятті рішення про проведення процедури відкриті торги, у порядку, визначеному Особливостями на закупівлю послуг із поточного ремонту приміщень Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія за кодом ДК 021:2015 - 45260000-7 - “Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи” на загальну вартість 525 768,00 грн. з урахуванням ПДВ.

У зв’язку з вищезазначеним та відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» так як, зазначена сума перевищує межі, встановлені в пункті 10 Особливостей, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури в такому разі, необхідно застосувати процедуру відкритих торгів з особливостями на закупівлю вищевказаних послуг.

Відповідно до ст. 22 Закону та з урахуванням для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю послуг із поточного ремонту приміщень Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою: вул. 6 Грудня, 49, м. Олександрія за кодом ДК 021:2015 - 45260000-7 - “Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи”, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону та специфіки предмету закупівлі.»

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux