Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі легкових автомобілів спеціалізованого призначення

“Відповідно до рапорту т.в.о. начальника УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області, уповноважену особу повідомлено, що відповідно до наказу Національної поліції України від 03.04.2019 № 322 «Про запровадження пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади» у Кіровоградській області» з метою створення безпечного простору у сільській місцевості, налагодження довіри громади до поліції 9 квітня 2019 року проведено презентацію проєкту «Поліцейській офіцер громади» у Кіровоградській області.

За результатами проведення робочих зустрічей керівництва ГУНП в Кіровоградській області із головами: Глодоської селищної ради, Кропивницької міської ради, Благовіщенської міської ради, Гайворонської міської ради досягнуто домовленість про участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» з подальшим виділенням коштів на придбання службових автомобілів.

Враховуючи технічні характеристики товару та комплектацію, а також дотримуючись принципів здійснення публічних закупівель, зокрема: добросовісної конкуренції серед учасників, недискримінації учасників та рівне ставлення до них, доцільно придбати легкові автомобілі спеціалізованого призначення відповідно з поділом на лоти.

Для економії бюджетних коштів та з метою формування об’єктивної цінової політики згідно вимог чинного законодавства у сфері державних закупівель, УЛМТЗ ГУНП в Кіровоградській області було проведено роботу щодо моніторингу цін на товар зазначеної категорії.

За результатами проведеного аналізу цінових пропозицій на ринку вказаного вище товару та враховуючи технічні характеристики визначено, що очікувана вартість закупівлі становить 3 332 042,00 грн. (Три мільйони триста тридцять дві тисячі сорок дві гривні нуль копійок) з урахуванням ПДВ з поділом на лоти: Лот 1 — 962 408,00 грн (Дев’ятсот шістдесят дві тисячі чотириста вісім гривень нуль копійок) з урахуванням ПДВ; Лот 2 — 2 369 634,00 грн (Два мільйони триста шістдесят дев’ять тисяч шістсот тридцять чотири гривні нуль копійок) з урахуванням ПДВ.

Зазначена сума перевищує межі, встановлені п.10 Особливостей, а саме: замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями.

У зв’язку з вищевикладеним, проводиться процедура відкритих торгів з особливостями на закупівлю Легкових автомобілів спеціалізованого призначення, код ДК 021: 2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі» з поділом на лоти на загальну вартість 3 332 042,00 грн. з ПДВ.

Відповідно до ст. 22 Закону та Особливостей, для проведення процедури Відкриті торги з особливостями замовник розробив та затвердив тендерну документацію на закупівлю Легкових автомобілів спеціалізованого призначення, код ДК 021: 2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі» з поділом на лоти, що була розроблена з урахуванням наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 року № 680 «Про затвердження Примірної тендерної документації», вимог Закону, Особливостей та специфіки предмету закупівлі.

04 вересня 2023 року оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю Легкових автомобілів спеціалізованого призначення, код ДК 021: 2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі» з поділом на лоти на загальну очікувану вартість 3 332 042,00 грн. з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-04-005851-a”.

УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській областіOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux