Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про здійснення закупівлі лінолеуму

Оскільки, замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), проводять закупівлі з урахуванням Особливостей, які затверджені постановою Уряду № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» 23 квітня 2024 року оголошено закупівлю шляхом запиту цінових пропозицій для придбання лінолеуму, код ДК 021:2015 — 44110000-4 «Конструкційні матеріали», очікуваною вартістю 222 198,00грн. з ПДВ, ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-23-012352-a, з метою забезпечення належних умов праці поліцейських ГУНП в Кіровоградській області, про що зазначено у рапорті начальника ЦЗ ГУНП в Кіровоградській області.

У зв’язку з вищевикладеним виникла необхідність у придбанні лінолеуму (код ДК 021:2015 — 44110000-4 «Конструкційні матеріали»), в кількості 600 м².

Пунктом 10 Особливостей встановлено, що Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.

Оскільки, відповідно до статті 4 Закону, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі, заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель, закупівля здійснюється відповідно до річного плану, представлено проект змін до річного плану закупівель Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області на 2024 рік.

 

Термін постачання — з дати укладання договору по 31 жовтня 2024 року. Постачання здійснюється відповідно до заявок на постачання, на умовах визначених у проекті договору про закупівлю.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно наступних характеристик предмета закупівлі: Лінолеум ПВХ, 1-й сорт, клас 33, основа спінена, ширина 4 м, 1 м².


УЛМТЗ 

ГУНП в Кіровоградській області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux