Поліцейські долучилися до обласного національно-патріотичного проєкту «Захисник Кіровоградщини»

Превентивна робота

Тематичний захід для учнівської молоді відбувся 12 жовтня на території Новгородківської громади на базі стрілецького клубу "Arms club", з нагоди Дня захисників та захисниць України.


Участь у презентації національно-патріотичного проєкту взяли голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, представники керівництва обласної ради, Головних управлінь Нацполіції та ДСНС в області, райдержадміністрації, селищної ради, Кропивницького військового комісаріату, управління молоді та спорту ОДА.


Загалом під час заходу школярі змагалися у спритності та витривалості, долаючи смугу перешкод, виконуючи силові вправи на поперечині, перетягування канату, розбір та збір автомата, стрільбу з пневматичної гвинтівки, в естафеті з елементами перекидання колеса.


Також у рамках проєкту відбулися показові виступи роти поліції особливого призначення з проведення спеціальної операції щодо затримання умовних злочинців та роти «Святослав» під назвою «Strongman».


Крім того, школярі мали можливість долучитися до тематичних майстер-класів, оглянути виставку службових автомобілів, спеціальних засобів та екіпірування, яке використовується поліцейськими під час виконання професійних обов’язків. Фахівці вибухотехнічної служби ознайомили зі зразками вибухонебезпечних предметів та роз’яснили, як діяти  у разі їх виявлення.


«Проведення профілактичної та просвітницької роботи серед дітей і молоді є важливим напрямком діяльності поліцейських. Саме тому ми активно долучилися до участі у національно-патріотичному проєкті «Захисник Кіровоградщини», який спрямований на виховання підростаючого покоління, формування його правової свідомості, моральних цінностей, поваги до своєї країни і готовності стати на її захист», - зазначив заступник начальника поліції області Сергій Котига.


Після завершення змагань відбулося нагородження переможців та призерів.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області